افتتاح خانه ورزش روستایی در ریحان شهر

اخبار زرند :  این خانه ورزشی برای غنی سازی اوقات فراغت روستاییان و با هزینه ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

امیری خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان در آئین افتتاح این خانه ورزش روستایی گفت: با توجه به اهمیت ورزش و ارتقا سلامت می‌توان خانه‌های ورزشی روستایی را با کمک شهرداری و بخشداری آماده بهره برداری کرد و با اعتباری معادل ۵، ۰ میلیون ریال این خانه‌ها را به فوتبال دستی، تخته دارت، میز شطرنج و نصب تور والیبال و … تجهیز کرد و امیدواریم به زودی بتوانیم در افزایش نشاط و سلامت سهیم شویم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افزود: آینده کشور در دست نسل جوان و نوجوان جامعه است و اگر بتوانیم در تربیت نیروهای کارآمد برای نظام و انقلاب موفق عمل کنیم، بی‌شک کشور را برابر نقشه‌های دشمنان و بدخواهان نظام بیمه خواهیم کرد.

رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی ومحلی استان کرمان از جوانان و نوجوانان به‌عنوان سرمایه‌های عظیم ملی یاد و تأکید کرد: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی باید تلاش کنند تا از همه ظرفیت‌ها و منابع موجود در راستای خدمت به اقشار مختلف جامعه به‌ویژه نسل جوان استفاده کنند.

نژاد فصیحی ادامه داد: یکی از اصلی‌ترین وظایف مسئولان در حال حاضر توجه به اقشار ضعیف جامعه به‌ویژه روستاییان است و ما نیز در همین راستا سعی و تلاش خود را به کار خواهیم بست و با تمام توان به ارائه خدمت به روستاییان خواهیم پرداخت.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر که دشمن با تمام توان برای نسل جوان توطئه‌چینی می‌کند، وظیفه ما این است که از منابع موجود در راستای خنثی کردن این توطئه‌ها به نحو احسن بهره‌برداری کنیم.

به گزارش زرندنیوز در مراسم بهره برداری از این خانه ورزش روستایی، معاون فرماندار زرند، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان ،مسئول هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان،سرپرست شهرداری و جمعی از مسئولان محلی ریحان شهر حضور داشتند.

انتهای پیام /

خبرنگار: ایمان ترک زاده