مدیر آموزش وپرورش شهرستان زرند:

دانش‌آموزان شاهد همچون پدرانشان سرمایه کشورهستند.

اخبار زرند :  حسین کاظمی در آیین تجلیل ازدانش آموزان ممتاز شاهد وایثارگر شهرستان زرند ضمن تبریک موفقیت دانش آموزان، با اشاره به اینکه هر چه برای پیشرفت و بالندگی دانش‌آموزان در مقاطع تحصیلی تلاش کنیم بهره قابل توجهی را در پیشرفت کشور خواهیم برد، افزود: دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر همچون پدرانشان سرمایه کشور محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه کسب هر گونه موفقیتی از سوی دانش‌آموزان نوید آینده روشنی را برای آنها می‌دهد، عنوان کرد: علم و آگاهی در عصر حاضر کلید درهای بسته‌ای است که پشت آنها قله‌های رفیع موفقیت واقع شده‌اند پس باید زمینه لازم برای رشد و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان فراهم شود.

کاظمی ادامه داد: این مراسم همه ساله برگزار می‌شود و روزی است که همه ما به تلاش فرزندان سرزمین خود می‌بالیم و با امیدی بیشتر به سوی آینده حرکت می‌کنیم.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان زرند، تلاش در راستای ارتقای سطح علم و دانش را تلاشی مقدس در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهاد علمی دانست و گفت : فرزندان معظم شهدا و ایثارگران باید همچون پدران خود مجاهدانه وارد عرصه شوند و پرچمدار نهضت علمی کشور گردند .

در پایان این مراسم از ۷۸ دانش آموز ممتاز سال تحصیلی گذشته خانواده معظم شاهد و ایثارگر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

گفتنی است این آیین با حضور رئیس اداره اموزش اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کرمان، فرماندار، جمعی از مسئولین اجرایی خانواده های معظم شهدا وایثارگران در مجموعه فرهنگی ورفاهی فرهنگیان زرند برگزار شد.

انتهای پیام/روابط عمومی آموزش و پرورش زرند