معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش زرند:

ورود ۱۵ هزارو۸۰۰ دانش آموز دوره ابتدایی به مدارس شهرستان زرند در سال تحصیلی جدید

اخبار زرند :  معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند از ورود ۱۵هزار و۸۰۰دانش آموز دوره ابتدایی به مدارس شهرستان زرند در سال تحصیلی جدید خبر داد.

حسین محمدی در همایش مدیران مدارس دوره ابتدایی شهرستان زرند با اعلامَششََش این خبر افزود: این تعداد دانش آموزان در۱۳۳ مدرسه و مجموع ۷۱۶کلاس درس ساماندهی می شوند.

وی با بیان اینکه از مجموع مدارس ابتدایی شهرستان زرند ۱۰۷ باب آن دولتی و ۲۶ باب غیر دولتی است اظهار کرد: همچنین ۳۹ مدرسه پسرانه و ۴۱ باب آن دخترانه است.

محمدی با اشاره به اینکه از مجموع دانش آموزان دوره ابتدایی۵ هزارو۹۳۱ نفر دختر و ۶هزارو ۷۲نفر پسر هستند افزود: ۷۰مدرسه دوره ابتدایی زرند در روستاهاست که ۴۵ درصد دانش آموزان این مقطع در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند با بیان اینکه تنها سه مدرسه در مقطع ابتدایی به صورت دو شیفت است ، تعداد مراکز پیش دبستانی در شهرستان زرند را ۱۳۰ مورد اعلام و اظهار کرد: ۲ هزارو۸۰۰ نوآموز در سال تحصیلی جدید در این مراکز جذب خواهند شد.

حسین محمدی خاطر نشان کرد: تمام مفاد و محتوای آموزشی که در دوره پیش دبستانی ارائه می شود باید به تایید اداره کل آموزش و پرورش استان برسد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه مهر خاطرنشان کرد: در همین راستا ۷۰ آموزشگاه رنگ‌آمیزی و زیباسازی و ۵۰۰ میزونیمکت جدید برای مدارسی که افزایش کلاس داشته‌اند، فراهم شده است.

معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند با اشاره به هفته دفاع مقدس وجشن شکوفه ها گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس وجشن شکوفه ها در کلیه مدارس شهری و روستایی این شهرستان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/