ملت ایران از وضع تحریم‌های جدید واهمه ندارد.

امام جمعه زرند گفت: ملت بصیر ایران هیچ واهمه‌ای از تحریم‌ها ندارند، زیرا از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون این تحریم‌های ظالمانه وجود داشته است.
اخبار زرند : حجت‌الاسلام علی ابراهیمی ظهر امروز در نماز جمعه این هفته با محکوم کردن جنایات وحشیانه کشتار مردم مظلوم میانمار از سکوت کشورهای مستکبر و مدعی حقوق‌ بشر در نسل‌کشی مسلمانان به ‌شدت انتقاد کرد و اظهار داشت: این سکوت معنادار شراکت مستکبران با جنایتکاران میانمار است.

وی با بیان اینکه مسلمانان مظلوم میانمار در آتش سکوت سردمداران خودفروخته دولت‌های به‌ ظاهر اسلامی می‌سوزند، افزود: کشورهای اسلامی و کشورهای به اصطلاح مدعی حقوق بشر دست از سکوت خود در مقابل فاجعه کشتار مسلمانان بردارند و به دفاع از مردم مظلومان به پا خیزند.

امام جمعه زرند خاطرنشان کرد: با تأسف در هر گوشه از دنیا ظلم به مسلمانان مشاهده می‌شود و اکنون هم ظلم به مسلمانان در میانمار در حال انجام است و رئیس دولت این کشور خانم سوجی که جایزه صلح توبل را دریافت کرده است، چنین جنایات وحشیانه‌ای را مرتکب می‌شود.

ابراهیمی جایزه صلح نوبل را برای کسانی دانست که بیشتر جنایت می‌کنند و ادامه داد: جایزه صلح نوبل به این زن جنایتکار داده شده است که خانه‌های مسلمانان را آتش می‌زنند و آنها را ظالمانه می‌کشند و بیش از ۴ هزار نفر از مسلمانان را سربریدند.

وی با توجه به اقدام خصمانه دولت آمریکا در تحریم‌های جدید علیه ایران افزود: تحریم‌های جدید بیانگر این است که آمریکا هیچ توجهی به تعهدات خود در مقابل برجام ندارد و همواره اراده خصمانه خود را علیه ایران دارد.

ابراهیمی تصریح کرد: آمریکا بداند که ملت بصیر ما هیچ واهمه‌ای از تحریم‌ها ندارند، زیرا از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون این تحریم‌های ظالمانه وجود داشته است و در مورد مسأله مباهله یکی از مسائل مهم در جهان اسلام و سند عظمت اهل‌بیت (ع) است و باید به هر طریقی از جمله زبان هنر این واقعه مهم تاریخی برای نسل جوان بیان شود.

امام جمعه زرند با گرامیداشت روز خانواده آن را به ‌عنوان مهم‌ترین کانون تربیت فرزندان در دین مبین اسلام دانست و افزود: خانواده از اهمیت به‌سزایی زیادی برخوردار است و مطابق دستورات دینی موثرترین روش تشویق فرزندان به نماز محبت کردن و توجه به روحیات آنان است و سلامت هر جامعه‌ای مرهون وجود خانواده‌های سالم و با تقوا است.

انتهای پیام/فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید :