اخبار زرند : پیام جدید اعضای شورای شهر زرند بعد از کشمکش های اخیر انتخابات هیئت رئیسه

 

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

مردم عزیز شهرمان زرند؛

سلامٌ علیکم

احتراماً به استحضار می رساند نظر به اینکه جلسه ی تعیین هیأت رئیسه ی شورای شهر، در تاریخ ۹۶/۶/۱۳ در محل فرمانداری، برگزار شد و شش نفر از اعضا در آن حضور داشتند و نتیجه ی برابر (سه به سه) حاصل شد؛ چون این نتیجه، به صورت کتبی در اختیارمان قرار نگرفته بود و منتظر دریافت این پاسخ و استعلام کتبی بودیم امّا به ناگاه چهارشنبه ۹۶/۶/۲۲ با دعوت نامه ای کتبی مبنی بر انتخابات هیأت رئیسه مواجه شدیم! مشغول پیگیری قانونی بودن آن از طریق مراجع ذیربط بودیم که پس از آن بلافاصله جلسه ای دیگر، به منظور تعیین هیأت رئیسه ی امروز ۹۶/۶/۲۳ پنجشنبه در فرمانداری، به اطلاع اعضا و عموم مردم رسید!!
اینجانبان حاج عباس ایرانمنش، سید عباس تهامی و وجیهه زمانی ضمن عذرخواهی از محضر شریفتان، به اطلاع می رسانیم این جلسه به دلیل پیگیری های مکرّر در خصوص عدم اعلام نتیجه ی قبلی و با هماهنگی استانداری «لغو» شد… ولی این شائبه در اذهان عمومی وجود دارد که ما در جلسه تعیین هیأت رئیسه، حاضر نشدیم. در این راستا توجه شما را به چند نکته مهم جلب می نماییم:

_ مصاحبه ی دیروز عضوی از اعضای شورای شهر که قرار است ما سه نفر به هیأت حلّ اختلاف ! ارجاع داده شویم کاملاً ناصحیح و غیرقانونی بوده و با توجه به اینکه اینجانبان هرگز بر خلاف قانون، عمل نخواهیم کرد اعلام می داریم حقّ پیگیری این مصاحبه ی عجولانه و تنش زا را بر خود محفوظ می داریم.

_ جلسه امروز تعیین هیأت رئیسه، از سوی استانداری «لغو» شده و ما منتظر جوابیه مقامات ذیربط نسبت به صورتجلسه تاریخ ۹۶/۶/۱۳ می باشیم. بنابراین عدم حضور ما در این جلسه، آن طور که به برخی خبرگزاری ها اطلاع داده شده «غیبت» تلقی نمی شود.

_ ما هرگز ادعای ریاست و پست و مقام نداشته ایم و آن طور که در برخی کانال ها یا گروههای فضای مجازی، مغرضانه هیاهو کرده اند… به دنبال کسب مقام و شهرت نبوده و نیستیم، بلکه اعتراض ما در جلسه ۱۳ شهریور ماه به نوع برخورد و نگاه از بالا به پایین همکارانمان بوده است که اگر قرار است با «تعامل و همدلی» به پیش برویم هرگز نباید از قبل، بین خود مناصب را تقسیم می کردند. این، نوعی توهین به سایر همکاران محسوب می شود. اگر ادعای خدمتگزاری داریم پس باید در عمل هم همین را ثابت کنیم.

_‌ تمامی تلاش و هدف ما خدمت رسانی بی غلّ و غش و فارغ از مسائل بیهوده ی سیاسی و جناحی به شما شهروندان عزیز می باشد. جالب است آن کسانی که در جلسه اول، بارها و بارها علنا اعلام کردند که باید انتظارات جناح خود را برآورند! متاسفانه توسط هواداران خود، اعتراضِ بحق ِ ما را جناحی تلقی می کنند‍!! حال آن که مردم به خوبی فرق بین «اعتراف به خدمت به جناح»را با «ادعای خدمت به مردم» تشخیص می دهند.

_ ما در برابر سوگندی که در قبال خدمت به مردم به عنوان عضو شورای شهر، خورده ایم خود را در پیشگاه خداوند متعال و شما شهروندان عزیز، مسئول می دانیم و معتقدیم اگر هدفمان غیر از خدمت به شما مردم باشد و یا در پی کسب مقام و منصب باشیم خیانتی نابخشودنی مرتکب شده ایم که باید در دنیا و عقبی منتظر عقوبت سخت الهی باشیم.

به امید روزی که اینهمه پایبندی به یک جناح و جناح زدگی، جای خود را به همدلی واقعی در راستای خدمت و عمران و آبادانی شهرمان زرند بدهد و از شما مردم می خواهیم همواره در این راستا کمکمان فرمایید.

اللهم قوّ علی خدمتک جوارحنا

موفّق و سربلند باشید.

انتهای پیام /