اخبار زرند : اولین باشگاه حرفه ای تنیس روی میز در شهرستان زرند افتتاح شد

اخبار زرند :  اولین باشگاه حرفه ای تنیس در شهرستان زرند با حضور دکتر امیری نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان ،حبیب ا…. خنجری فرماندارو جمعی از مسئولین اجرایی و ورزشی افتتاح وبه بهره برداری رسید.

حبیب ا…خنجری فرماندار در حاشیه این آیین گفت: بررسی آمارها وتحقیقات نشان میدهد ورزش علاوه بر سلامت جسمی و روحی باعث از بین بردن مشکلات گوناگونی می شود. و یکی از مهمترین تاثیرات آن کاهش آسیب های اجتماعی می باشد.

در ادامه این افتتاحیه حسام نکویی مدیر آکادمی تنیس روی میز نکویی، ضمن تقدیر وتشکر از حمایت های دکتر امیری نماینده وآقای خنجری فرماندار، در راستای توسعه ورزش شهرستان گفت: این باشگاه با سرمایه گذاری۱میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریالی زمینه اشتغال ۴ نفر از همشهریان  را فراهم نموده و آماده برای استفاده آقایان و بانوان ورزشکار زرندی علاقمند به این ورزش مهیج و زیبا می باشد.

وی همچنین از آمادگی این باشگاه برای همکاری با ادارات، ارگانها و کارخانجات  شهرستان در جهت آموزش کارکنان در این رشته ورزشی خبر داد و افزود: در آینده نزدیک با گسترش باشگاه،قابلیت میزبانی  رقابت های استانی و حتی کشوری را هم فراهم خواهیم نمود.

شایان ذکر است این آکادمی با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در انتهای خیابان شهید خلیلی روبروی خلیلی ۲۹ آماده استفاده آقایان و بانوان ورزشکار می باشد.

انتهای پیام/فارس