اخبار زرند :  محمد رضا ایزدی شهردار یزدان شهر پس از اتمام دوره خدمت در شهرداری یزدان شهر طی پیامی از مسئولین و مردم این شهر قدردانی و خداحافظی کرد. در ادامه متن این پیام آورده شده است.

بسمه تعالی
مردم فهیم و قدرشناس و ولایت مدار و شهید پرور یزدانشهر:
سلام علیکم؛

اکنون که پس از گذشت حدود سه سال و نه ماه تلاش بی وقفه برای تحقق بخشیدن به آرزوی بر حق شما که همانا داشتن شهری توسعه یافته، زیبا و عزتمند است شهرداری یزدانشهر را ترک می کنم، بر خود واجب میدانم تا به این وسیله، بزرگی و فرهنگ والایتان را ارج نهم و از یکایک شما تقدیر و تشکر نمایم. به خود می بالم که نگاه های رضایت بخش و تعابیر قدرشناسانه ی شما همشهریان گرامی و مدد الهی را به همراه خویش دارم و با این اطمینان، غبار خستگی از تن می زدایم و آرامش روان و راحتی وجدان را قرین و هم نشین جسم و جانم می سازم.

ایمان راسخ دارم که اگر امروز شهر شهید پرور یزدانشهر ساختاری منسجم تر، سیمایی زیباتر دارد مرهون همراهی حمایت و نیک اندیشی شما همشهریان فرهنگ ساز است و من تنها مجری و خادم کوچک اراده قوی مطالبات توسعه محور شما بوده ام. اکنون نیز خوشحالم که می توانم به عنوان عضو کوچکی از این جامعه بزرگ با سربلندی و آرامش خاطر در این سرزمین زندگی کنم.

شما مردم فهیم به خوبی آگاهید که حجم کارهای صورت گرفته در سه سال گذشته عظیم تر و گسترده تر از آن بوده است که در مسیر سخت و پر پیچ و خم اجراء اشتباهی صورت نگرفته باشد، اما به همه ی شما اطمینان می دهم که در هر مقطعی تلاش کرده ام با همیاری وهمفکری اعضاء محترم شورای شهر و همکارانم در شهرداری بهترین تصمیم ها را بگیرم و بیشترین منافع را عاید شهر و مردمم سازم. پس میتوانم این انتظار را داشته باشم که تقصیراتم را ببخشید و با سخاوتمندی همیشگی تان حلالم نمایید و همچنین این حقیر را از حسن نیت همیشگی و دعاهای خیرتان بی نصیب نسازید.

وظیفه خود می دانم از مسئولین محترم استان و شهرستان و بخش ، امام جمعه محترم بخش یزدان آباد حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا سهرابی ، خانواده های محترم شهداء ایثارگران، جانبازان گرانقدر، فرهنگیان و همه اقشاری که با همکاری و حمایت مداوم شهرداری را در مسیر پر فراز و نشیب انجام وظایف خود یاری کردند تشکر نمایم.

همچنین بر خود واجب می دانم از پرسنل زحمتکش پاک و تلاشگر شهرداری یزدانشهر قدردانی نمایم که در تمامی این مدت برای توسعه و عزت شهرشان از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند که با حضور شبانه روزی در معادن و سایر فعالیتهای شهرداری بخش درخشان و انکار ناپذیری از این حماسه ی عظیم بودند.

بی تردید همکاری با این خانواده بزرگ و تاثیر گذار را در طول خدمت از بهترین لحظات عمرم می دانم و برای همه این بزرگواران آرزوی پایداری و سلامتی می کنم. جا دارد تشکر و قدردانی ویژه ای داشته باشم از اعضای محترم شورای دوره چهارم که به اینجانب اعتماد کردند و کوشیدند مسیر دستیابی به تغییر و توسعه را برای شهرداری و مدیریت شهری هموار نمایند.

با تمام وجود آرزو میکنم شورای اسلامی دوره پنجم با مدیریت جدید بتوانند هر چه بیشتر بر عزت و اعتبار شهر شهداء، علم و اندیشه، یزدانشهر بیفزاید و چهره زیبای آن را زیباتر از پیش نماید. در پایان یکبار دیگر از تک تک شما مردم شریف و بزرگوار یزدانشهر به خاطر حمایت های بی دریغ از اینجانب سپاسگزاری می نمایم و در پیشگاه شما سوگند یاد میکنم در هر جایگاهی که باشم خدمت صادقانه و بی منت به شهروندان و کشورم اولین و بزرگترین هدف زندگی ام خواهد بود.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی با عدم ماست

با تقدیم احترام: محمد رضا ایزدی

انتهای پیام/

ابراهیم ایزدی یزدان آبادی