شهردار زرند خبرداد : شهروندان هرماه منتظر یک رویداد فرهنگی و هنری در سطح شهر زرند باشند
اخبار زرند :  طی مراسمی با حضور مهندس محمدی شهردار،حبیب الله خنجری فرماندار ،سید رسول تهامی رئیس شورای شهرستان ،جوائز برندگان همایش پیاده روی خانوادگی به آنان اهدا شد .
مهندس محمدی شهردار زرند در این مراسم ضمن تبریک به برندگان در این همایش بزرگ شرکت یکی از اهداف شهرداری گسترش و ترویج ورزش های همگانی و افزایش نشاط در بین افراد جامعه دانست و اظهار داشت :اگر همراهی و همکاری و حضور خانواده های ایرانی در این مراسم نبود قطعاّ این همایش با این عظمت و باشکوهی برگزار نمی شد .
شهردار زرند افزود:شهر زرند به برگراری اینگونه برنامه ها نیاز دارد و ما سعی دارم این برنامه ها به درون محلات شهر کشانده و از ظرفیتهای محلات استفاده نمائیم .
منتخب شورای شهر زرند اظهار داشت :برگزاری برنامه های دهه کرامت که آمیزه ای از هنر،فرهنگ و مذهب بود با استقبال شهروندان برگزار شد و بیش از بیست هزار نفر از شهروندان از اینگونه برنامه ها استقبال کردند .
وی یکی از دلایل ناهنجاریهای اجتماعی را یاس و ناامیدی دانست و اظهار داشت : با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری سعی داریم شهری بدون ناهنجاریها و نامیدی ها برای شهروندان فراهم آوریم.
وی افزود: هر ماه یک رویداد فرهنگی و هنری بزرگ در سطح شهرزرند به انجام خواهیم رساند و در این راه نیازمند همراهی همه شهروندان و مدیران شهرستان می باشیم .
شایان ذکر است در ادامه جناب آقای ایزدی که برنده یک دستگاه خودروی پراید شده بودند کلید خود را از فرماندار شهرستان تحویل گرفتند و جوایز سایر برندگان از قبیل یک دستگاه موتور سیکلت،۱۵عدد دوچرخه و دهها تابلو فرش نفیس نیز به آنها اهدا شد .

انتهای پیام/

روابط عمومی شهرداری زرند