به گزارش زرندنیوز ، همایش بصیرتی اعضا شبکه نظارت شهرستان زدند باحضور حاج آقا علمی سرپرست شورای نگهبان استان کرمان برگزارشد.

همایش بصیرت افزایی شبکه نظارت شهرستان زرند با حضور سر ناظران، ناظر مسئولان وناظران درتالار بزرگ شهر با آیین تجلیل از فرزندان شهدای شبکه نظارت شهرستان وبهره گیری از سخنان سخنرانان این همایش حاج آقا ابراهیمی امام جمعه محترم شهرستان وحاج آقا علمی سرپرست دفتر نظارت استان برگزار گردید.

حاج اقا علمی سرپرست شورای نگهبان استان در این جلسه بیان داشت : کدام کشور درکجای دنیا هست که دستگاهی وظیفه شبیه قانون و نظارت بر آن را نداشته باشد.حرف آخر را شبیه قانون اساسی بزند اگر کسی حقوقدان باشد باید به این اصل مشروع تن بدهد و بفهمد.حرف آخر را در تایید انتخابات باید شورای نگهبان بزند.گروهی حق الناس را به نفع خود و حزب خود تعریف میکنند و بهره برداری حزبی و جناحی می کنند.وهرجا که به نفع دیگران باشد فراموش می کنند.

ایشان افزود: دوستان انتخابات با تایید مقام معظم رهبری و شورای نگهبان تمام شد وهمه ما آنرا تایید می کنیم وحتی شک و تردید هم نباید داشته باشیم حتی در قلبمان.وهرکس غیر از فرمایشات رهبری بخواهد تفسیری داشته باشد قطعا پسندیده نیست درهمه دنیاهم مراجعی برای تایید انتخابات هست.

وی اضافه کرد: انتخابات که تمام شد معنی آن این نیست که انتقاد هم تمام شده. تخلفات زیادی در انتخابات انجام شده که پرونده های آن درحال پیگیری است. این موضوع هم توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است.

علمی بیان داشت: مامقلد رهبری هستیم و نمی توانیم در برابر خطاها سکوت کنیم(رهبری فرمودند من دیپلمات نیستم بلکه من انقلابی هستم)گروهی می خواهند با تروریسم با مذاکره کرده برخورد کنند آیا امکان پذیر است؟ با تروریسم باید انقلابی برخورد کرد.

سرپرست شورای نگهبان استان گفت: درکمتر وصیت نامه شهیدی هست که توصیه به حجاب وعفاف نشده باشد حال ببینید حجاب وعفاف درکشور وجامعه چگونه است. آقایان از پاسداران ایراد می گیرند که چرا درامور سیاسی دخالت میکنند در حالیکه وظیفه بصیرت، بخشی از وظایف آحاد جامعه است بویژه پاسداران حریم ولایت وامنیت. این پاسداری بر اساس قانون وظیفه همگان است.

دراین ویژه برنامه که ازساعت ۱۰:۳۰ تا اذان ظهر ادامه داشت به قید قرعه به شرکت کنندگان هدایایی تقدیم شد.

در پایان این مراسم غبارروبی از قبور شهدا شهرستان زرند نیز انجام شد.

انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :