اخبار زرند : اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان کوهبنان عصر امروز با حضور فرماندارو حضور جمعی از مسئولین نهادها و ادارات مربوطه در تالار اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

محمد رضا مهدلو فرماندار در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال جاری تاکید کرد: با تمام وجود باید در راستای خدمت افزون و بی منت به مردم که ولی نعمت و صاحب اصلی انقلاب هستند گام بر داریم.

وی بیان کرد: امسال از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام گذاری شده این نشان از اهمیت موضوع در جامعه دارد که معظم له طی سالیان گذشته همواره بر این مقوله تاکید دارند.

مهدلو تاکید کرد: با توجه به اینکه امسال بحث تولید و اشتغال در اولویت کارها قرار گرفته جا دارد همه مسئولین اجرایی بعنوان سربازان حریم ولایت و رهبری در تحقق این مهم گام بردارند چرا که تنها راه نجات کشور در برابر تهدیدها و تحریم همه جانبه شدن و همه گیر شدن اقتصاد مقاومتی است.

وی گفت: در بحث تولید و اشتغال هر اداره و نهادی باید یک مهارت ایجاد کند لذا همه مسئولین ، موسسات و ادارات باید دست به دست هم دهند ضمن بهره جستن از توان و ظرفیت خیرین و افرادتحصیل کرده و متعهد زمینه اشتغال را برای جوانان در عرصه های مختلف از جمله دامداری، گردشگری ، صنایع دستی و …ایجاد کنند.

به گزارش زرندنیوز فرماندارکوهبنان تاکید کرد : در سال جدید در صورتی که بتوانیم با استفاده از تمام ظرفیت ها هزارو ۵۰۰ شغل ایجادکنیم در این صورت می توانیم تحت عنوان« شهرستان بدون بیکار» در استان قد علم کنیم .

وی گفت : همچنین در آستانه انتخابات هستیم ،انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر که هر دو از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند براساس قانون انتخابات همه ادارات موظف اند در برگزاری انتخابات همکاری لازم را داشته باشند اما حق ندارند از امکانات و تجهیزات اداری به نفع یا علیه کاندیدی استفاده کنند.

وی در پایان گفت : شرکت مردم در انتخابات یکی از نکات مثبت بوده و حضور چشمگیر مردم در انتخابات نقطه قوتی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در حقیقت خواست مقام معظم رهبری هم حضور گسترده و همه جانبه مردم در این عرصه است چون هر رای ما تیری بر قلب دشمنان خواهد بود.

انتهای پیام/
خبرنگار: سادات هاشمی کوهبنانی

این خبر را به اشتراک بگذارید :