به گزارش زرندنیوز ، راتین رها بمناسبت هفته دفاع مقدس، اثر جدیدش را به شهدای ایران اسلامی تقدیم کرد.ratin-raha

راتین رها یا همان مجتبی جعفری؛ از خوانندگان زرندی همیشه فعال در تولید موسیقی پاپ می باشد که جدیدترین اثر خود را با نام «آلبوم هنرمند» به عنوان هدیه ی ۲۶ سالگی اش، ساعاتی پیش برای مخاطبانش منتشر کرد.

این آلبوم دارای ده آهنگ می باشد که راتین در پست ویژه ای در صفحه ی اینستاگرامش، دهمین آهنگ آلبوم هنرمند را که «پلاک» نام دارد؛ به شهدای ایران اسلامی تقدیم‌ کرده است که وب سایت زرند نیوز به مناسبت هفته ی دفاع مقدس، این اثر را جهت دانلود و حمایت کاربران محترم در این پست قرار می دهد.

ترانه، آهنگ و تنظیم این اثر را خود راتین انجام داده است که سال ۱۳۹۲ به مناسبت دهه ی فجر انقلاب اسلامی در جشنی که به میزبانی گروه هنری رنگین کمان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند برگزار شده بود، به صورت زنده اجرا کرده است.

این هنرمند دیار زراوند و کریمان، بر خلاف تعریفی که برخی مردم به علت تولید آثار مناسبتی اش از او دارند، خود را ارزشی نمی داند؛ بلکه می گوید در کنار آثار عاشقانه اش، به اصول اعتقادی و مذهبی نیز پایبند است و به ایرانی و شیعه بودنش هم افتخار می کند و همچنین خوشحال است که توانسته دِین چندین ساله ی خود را به شهدای پاک میهن اسلامی و خانواده هایشان ادا کند.

وی قبل از آهنگ پلاک ؛ آثار مذهبی دیگری را نیز برای اهل بیت به انتشار گذاشته بود که با استقبال خوبی از سوی کاربران اینترنت مواجه گشتند که حال پس از تولید آلبوم هنرمند، در تدارک اثری جدید برای محرم امسال می باشد.

لطفا برای دانلود آهنگ پلاک رو لینک دانلود کلیک کنید :       دانلود

 انتهای پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :